Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 8:00 розпочнеться он-лайн трансляція проведення конкурсного відбору на заміщення посад керівників закладів освіти міста. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

На нараді з суб’єктами господарювання, які здійснюють вантажні перевезення по м. Бердянськ, за присутністю депутатів міської ради, представників управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, поліції, ДП “АМПУ” обговорили ситуацію щодо руху вантажного транспорту по території міста. Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Романюта, надходять численні скарги від мешканців міста щодо руху вантажівок по житловим масивам, що призводить до...

Подробиці

На засіданні виконавчого комітету Бердянської міської ради, яке відбулось вчора 13 серпня, з метою захисту інтересів мешканців міста та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» було прийнято рішення «Про виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг».

Цим рішенням було...

Подробиці

ЦНАП працює за принципом відкритого «єдиного офісу». Сучасний ЦНАП - це єдине місце (приміщення), де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах із зручним графіком прийому суб’єктів звернень. Поінформованості відвідувачів ЦНАПу сприяє організована рецепція та надання спеціалізованих консультацій, інформаційні карти адміністративних послуг та інша інформація у вільному доступі у приміщенні ЦНАПу. Платіжний термінал допомагає заощадити час....

Подробиці

О 8-00 розпочнеться он-лайн трансляція проведення конкурсного відбору на заміщення посад керівників закладів освіти міста. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці