Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У вівторок, 29 січня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Миколайович Антонов.

Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Про підсумки роботи протягом 2018 року Бердянського міськрайонного центру зайнятості розповіла заступник директора Бердянського міськрайонного центру зайнятості Лариса Михаленко під час апаратної наради при міському голові. ...

Подробиці

Нагадаємо, 10 січня відбулися громадські слухання на тему: “Щодо коригування тарифів на послугу з централізованого опалення для населення, що надається філією ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт». Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради надає питання та пропозиції учасників цих громадських слухань.

1. Стосовно незадовільної якості наданих послуг підприємства, здебільшого у квартирі температурний...

Подробиці

22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких проголосили Універсал Директорії Української Народної Республіки про злуку із Західно-Українською Народною Республікою. Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 100 років тому є основоположною подією для українського державотворення. Акт Злуки увінчав столітні прагнення українців жити в єдиній незалежній державі. ...

Подробиці

З нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки у Бердянську 22 січня відбувся ряд заходів. Вшановуючи пам’ять бердянців, які загинули за свободу та територіальну цілісність України, бійців, які в зоні АТО, як і українські воїни 100 років тому, відстоювали незалежність і соборність України, представники виконкому на міському цвинтарі поклали квіти на могили героїв.

Подробиці

НОВИНИ