Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у понеділок, 20 травня, з 12:00 до 15:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання на Косі, а також на вулицях Запорозьких козаків, Курортній, Мічуріна, Коцюбинського, Франко та Чернишевського.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

До уваги мешканців міста! З 21 по 23 травня у Бердянську будуть проводитися командно-штабні навчання цивільного захисту. Під час їх проведення можливе включення системи оповіщення та переміщення спеціальної техніки вулицями міста. Просимо поставитися з розумінням до можливих незручностей. Наголошуємо ще раз — це навчання!

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

8–9 травня Україна відзначила День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дуже важливо висловити повагу всім борцям проти нацизму та увічнити пам’ять про загиблих воїнів.

Станом на 01.05.2019 р. у місті проживає 3083 ветерана війни:

  • 191 особа з інвалідністю внаслідок війни, в т.ч.: 34 – учасника Другої Світової війни;

  • 1366 учасника бойових дій: в т.ч.17- учасників Другої Світової війни;

  • 926 учасників війни;

  • 600 членів сімей...

Подробиці

З нагоди відзначення у 2019 році Дня пам’яті, примирення та Перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні, у м.Запоріжжя 7 травня відбувся 20-й ювілейний телемарафон «Пам’ять». В урочистому заході взяли участь і бердянські ветерани. Фінансово підтримали телемарафон 150 бердянських підприємств, організацій, приватних підприємців на суму 95,2 тис. грн. Про це на щотижневій апаратній нараді розповіла в.о. міського голови Юлія Дойнова. “Дуже дякую усім хто не залишився...

Подробиці

НОВИНИ