Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

Саме на ці питання відповів сьогодні директор Інституту рибного господарства та екології моря Леонід Ізергін на щотижневій апаратній нараді, яку через відрядження міського голови очолив секретар Бердянської міської ради Олексій Холод....

Подробиці

Ця робота проходить у рамках зобов’язань, прийнятих шляхом підписання у червні 2017 року угоди про приєднання до Європейської ініціативи «Мери за економічне зростання» (M4EG). Про деталі проведеної роботи на апаратній нараді розповіла начальник відділу інвестицій та міжнародної діяльності виконкому Інна Комарова. ...

Подробиці

Шановні мешканці міста Бердянськ, нагадуємо, що спеціалісти управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) здійснюють виїзний прийом громадян з питань оформлення житлової субсидії, надання державних соціальних допомог та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Проводиться такий прийом у кожному мікрорайоні, у центрах громадських ініціатив. Графік виїзного прийому громадян спеціалістами УПСЗН на серпень додаємо нижче.

№ з/п

Центри прийому громадян

...

Подробиці

Розширені апаратні наради, які щовівторка проводяться у виконкомі Бердянської міської ради, проходять в онлайн-режимі. Дивіться їх на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі "Онлайн" - "Наради" о 9:00. 

Подробиці

За інформацією управління житло-комунального господарства за минулий тиждень — з 16 по 22 липня, на території міста було відловлено 30 дорослих та 17 цуценят. Нагадуємо, що мешканці міста можуть повідомляти про скупчення безпритульних тварин у письмовому вигляді до каб. № 3 виконкому або за телефоном колл-центру 15-55 з 8.00 до 17.00. У екстрених випадках просимо повідомляти чергового виконавчого комітету за телефоном (06153) 6-18-88 (цілодобово).

Подробиці