Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж, анонсоване раніше на 4 березня відключення електропостачання у мікрорайонах „Азмол”, „АКЗ” та „РТС” через погіршення погодних умов переноситься на 11 березня. Ремонтні роботи на повітряній лінії проводитимуться з 10:00 до 16:00.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Про це на інформаційному дні журналістам місцевих ЗМІ розповів начальник служби превенції Бердянського відділу поліції Денис Буц. У рамках проведення на території м.Бердянськ міської програми “Безпечне місто” у місцях масового перебування людей встановлено близько 45 камер відеоспостереження. Національна поліція їх використовує з метою ефективного планування сил та засобів, необхідних для направлення нарядів реагування на місце імовірного правопорушення, яке зафіксоване...

Подробиці

У зв'язку зі зниженням тиску проходження дніпровської води з каховського водосховища (зменшення тиску обумовлено боргами за електроенергію Облводоканалу перед енергетиками) тимчасово в міську мережу водопостачання з 02.03.2018 року буде подаватися вода з бердянського водосховища. За інформацією адміністрації КП “Бердянсьководоканал”, для всіх абонентів буде проведено перерахунок платежів за фактично спожиту воду.

Подробиці

28 лютого в залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада з питань ведення військового обліку та бронювання. Представники Бердянського об'єднаного військового комісаріату провели для представників підприємств, установ та організацій міста, а також виконавчого комітету Бердянської міської ради навчання та роз'яснення постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921 „Про затвердження порядку організації та ведення військового обліку призовників і...

Подробиці