Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

Об 11:00 розпочнеться онлайн-трансляція сорок сьомої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення з початком трансляції у розділі “Онлайн” - “Сесії”.

Подробиці

Про це нагадали орендарям міських пляжів під час наради в залі засідань міської ради 13 липня. Провела захід заступник міського голови Оксана Дєєва. Вона повідомила, що з початку літа працює міська комісія з перевірки дотримання умов оренди пляжних територій в місті. Комісія провела чергове їх обстеження та виявила ряд невідповідностей. Як відзначила завідуюча сектором моніторингу та використання земель управління архітектури та містобудування Наталя Ус існуючи держані...

Подробиці

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити рахунку для здійснення платежів за оренду комунального майна. Старий рахунок, по якому здійснювалися платежі, закритий. Орендарям майна комунальної власності необхідно обов’язково укласти  додаткові угоди до договорів оренди щодо нових реквізитів (звертатися до каб. №58 будівлі міськвиконкому).Телефон для довідок 3-51-65, 3-84-72 (бухгалтерія).

Реквізити нового...

Подробиці

До уваги мешканців міста!

  • 12.07.2018
  • Прес-служба

У зв'язку з проведенням позачергової сесії Бердянської міської ради, відкритий захист конкурсних пропозицій учасниками Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка з міського бюджету 13 липня 2018 у 60 каб. виконавчого комітету Бердянської міської ради переноситься з 11-00 год на 14-00 год.

Подробиці