Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити рахунку для здійснення платежів за оренду комунального майна. Старий рахунок, по якому здійснювалися платежі, закритий. Орендарям майна комунальної власності необхідно обов’язково укласти  додаткові угоди до договорів оренди щодо нових реквізитів (звертатися до каб. №58 будівлі міськвиконкому).Телефон для довідок 3-51-65, 3-84-72 (бухгалтерія).

Реквізити нового...

Подробиці

До уваги мешканців міста!

  • 12.07.2018
  • Прес-служба

У зв'язку з проведенням позачергової сесії Бердянської міської ради, відкритий захист конкурсних пропозицій учасниками Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка з міського бюджету 13 липня 2018 у 60 каб. виконавчого комітету Бердянської міської ради переноситься з 11-00 год на 14-00 год.

Подробиці

11 липня з робочим візитом до Бердянська завітали заступник директора Департаменту - начальник управління міжнаціональних відносин Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА Павло Мяло та керівник Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані. Під час зустрічі з головами міських національно-культурних товариств обговорили питання щодо проведення конкурсу з визначення одержувачів бюджетних коштів на реалізацію заходів обласної програми...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 10 липня 2018 року №268-р у п’ятницю, 13 липня, об 11:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться сорок сьома (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання....

Подробиці