Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради проводить опитування щодо рівня задоволеності отриманими послугами.
Мета проведення опитування – визначити якість надання адміністративних послуг та виявити недоліки чи порушення у роботі, з урахуванням Ваших побажань та пропозицій покращити якість надання адміністративних послуг.
Нам дуже важлива Ваша думка, тому просимо взяти участь в опитуванні та оцінити роботу спеціаліста.
...

Подробиці

SkillsLab - це безкоштовна навчальна програма для молодих людей у віці 18-35 років, які бажають започаткувати власну справу або знайти роботу своєї мрії, та проживають у Маріуполі, Бердянську, Мелітополі та інших населених пунктах вздовж узбережжя Азовського моря (Мангушський р-н, майбутні Сартанська і Кирилівська ОТГ, Якимівський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський та Бердянський райони).

SkillsLab Employment Platform - програма для молодих людей, які хочуть...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж 24 та 25 березня з 8:00 до 16:00 у зв’язку із заміною опор буде відключено електропостачання у мікрорайоні “Ліски”.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Станом на ранок 19 березня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 348 хворих на COVID-19 — 77 осіб госпіталізовано (24 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 271 особа лікується амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у понеділок, 22 березня, з 8:00 до 17:00 у зв’язку із заміною опор буде відключено електропостачання за наступними адресами: вул. Бакинська (№3-33, 4-86), вул. І.Богуна (№1-63, 2-36), вул. Достоєвського (№1-63), вул. Вроцлавська (№10-38, 29-95), вул. Вінницька (№1а, 2а, 2в), вул. Олега Сухарєва (№66-128).

22 березня з 8:00 до 16:00 у зв’язку з обрізкою дерев буде відключено...

Подробиці

НОВИНИ