Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Пряма телефонна лінія

  • 11.03.2019
  • Прес-служба

У вівторок, 12 березня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Олександрович Бабанін.

Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

З нагоди свята весни та краси — Міжнародного жіночого дня у Центрі культури та дозвілля “Софіт” відбувся міський урочистий концерт «Час чарівної весни». Творчі колективи міста та виконавці подарували свої найкращі хореографічні та пісенні номери для глядачів. ...

Подробиці

З нагоди Міжнародного жіночого дня сьогодні лунали привітання для жінок-військових. Помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членів їх сімей Дмитро Зубович від імені міського голови Володимира Чепурного та секретаря міської ради Олексія Холода привітав зі святом жінок військової частини А2019 та третього патрульного батальйону в/ч3033 Національної гвардії України. Він побажав жінкам у цей...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція шістдесятої сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці