Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

У вівторок, 30 жовтня, на щотижневій апаратній нараді представниками батьківського комітету ЗОШ №16 було поставлено ряд питань відносно ситуації із пошкодженням через погодні умови декількох учбових приміщень в школі, де триває капітальний ремонт покрівлі за кошти міського бюджету. В.о. міського голови Олексій Холод доручив заступникам міського голови Юлії Дойновій та Оксані Дєєвій комісійно разом із представниками батьківського комітету зустрітися у школі з підрядником та...

Подробиці

У м. Яремче Івано-Франківської області пройшов Всеукраїнський форум ветеранів АТО «Проекти та ініціативи». Презентувати успішні проекти щодо соціального та правового забезпечення наших захисників прибули представники громадських і волонтерських організацій із 21 регіону. У складі делегації від Запорізької області у форумі взяв участь помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членів їх сімей,...

Подробиці

Штормове попередження

  • 31.10.2018
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у четвер, 1 листопада, очікується східний вітер 15-20 м/с, пориви до 24 м/с. Висота хвиль в Азовському морі 13-15 дм, без опадів. Температура повітря вночі +7...+9, вдень +11...+13.

Подробиці

О 13:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією відділу транспорту та зв’язку, під час осінніх канікул пільги на проїзд в міському пасажирському транспорті для школярів зберігаються в повному обсязі:

- забезпечення безоплатного перевезення учнів 1-4 класів з 7:00 до 18:00 (за наявності учбового квитка);

- забезпечення перевезення учнів 5-11 класів з пільгою 50% з 7:00 до 20:00 (за наявності учбового квитка).

Подробиці