Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

22-23 вересня 2018 року у м.Берлін (Німеччина) відбулися 2-й відкритий та 3-й чемпіонати Європи з карате ISKF. У складі збірної України були і бердянці – спортсмени Бердянського міського спортивного товариства «Спартак», які досягли високих результатів. Сьогодні на щотижневій апаратній нараді міський голова Володимир Чепурний відзначив спортсменів за високі спортивні досягнення, популяризацію фізичної культури та спорту й успішну участь у чемпіонатах Європи з карате. Так,...

Подробиці

1 жовтня ювілейний 90-й день народження святкує мешканка мікрорайону “Скловолокно” Ольга Яківна Потапова. Із привітаннями до неї сьогодні завітали помічник Народного депутата України О.Пономарьова, депутат міської ради Володимир Безверхий, начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Світлана Ісаєвська, голова комітету мікрорайону “Скловолокно” Світлана Глушко та представники ветеранської організації заводу скловолокна. Гості від імені нардепа...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у вівторок, 2 жовтня, з 13:00 до 16:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт будуть відключені від електропостачання вулиці Італійська (№2-32, 3-37), Університетська (№3), пр. Західний (№29-37).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

У вівторок, 9 жовтня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Вікторович Скобліков.

Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Оформлення електронного пенсійного посвідчення додасть зручності людям похилого віку в отриманні пенсій, розширить їх можливості користування онлайн-сервісами вдома та посилить безпеку при пенсійному обслуговуванні.

Це зручно!

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) — пластикова картка, яка поєднує в собі звичайне пенсійне посвідчення і банківську платіжну картку. На такому посвідченні розміщується персональна інформація його власника, а саме:

  • прізвище, ім’я та...

Подробиці