Бердянська міська рада - офіційний сайт

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

11 грудня у виконавчому комітеті під головуванням заступника міського голови Юлії Дойнової та керуючого справами виконкому Ольги Кочубей відбулася зустріч національних товариств, присвячена підготовці до проведення різдвяних і новорічних свят. У засіданні взяли участь представники національно-культурних товариств міста Бердянська, міського відділу культури, відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому. ...

Подробиці

Розширені апаратні наради, які щовівторка проводяться у виконкомі Бердянської міської ради, проходять в онлайн-режимі. Дивіться їх на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі "Онлайн" - "Наради" о 9:00. 

Подробиці

Тривають робочі ознайомчі візити міського голови Володимира Чепурного, його заступника Ірини Плющій та виконавчого директора Бердянської Спілки промисловців і підприємців (роботодавців) Валерія Харченка на підприємства міста. Минулої п’ятниці вони побували на Бердянському заводі гумотехнічних виробів “БЕРТІ”. Голова правління Олександр Савченко та PRменеджер підприємства Ганна Левченко провели для гостей екскурсію по виробничих цехах та спеціалізованій лабораторії ПрАТ...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у вівторок, 12 грудня, з 9:00 до 16:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання по пр. Азовському (№6/60, 8/73), вул. Консульській (№37-61, 45-56) та пр. Праці (№1-27, 10-14).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці