Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 11 жовтня, з 8:00 до 13:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на лінії будуть відключені від електропостачання вулиці Університетська (№2-41) та Горького (№1-7).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

9 жовтня в Києві під патронатом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана пройшов ІІІ Міжнародний саміт мерів та бізнесменів. Проводили його Western NIS Enterprise Fund у партнерстві з Асоціацією “Енергоефективні міста України” й Асоціацією малих міст України. Мери з усієї України, їхні закордонні колеги, лідери місцевого самоврядування та інноваційна бізнес-спільнота зустрілися задля пошуку рішень міських проблем....

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

За повідомленням командування Військо-морських сил Збройних сил України з 10 по 12 жовтня в межах Бердянська та Бердянського району будуть проводитися заходи бойової підготовки Збройних Сил України із виконанням практичних стрільб.

Командування звертається до населення з розумінням поставитися до ситуації та зберігати спокій. Наголошується, що це практичні навчання.

Подробиці

Про це на позачерговій сесії міської ради запевнив міський голова Володимир Чепурний. Депутат міської ради Ксенія Буханова під час обговорення на депутатських комісіях та під час пленарного засідання позачергової сесії 8 жовтня висловила занепокоєння щодо забезпеченості мешканців міста на інсулін з листопада по грудень та запропонувала не відкладати з вирішенням цього питання. Було зазначено, що держава забезпечує тільки 37 % від потреби, і, напевно, не очікується зміни...

Подробиці