Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

Штормове попередження

  • 22.08.2018
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби, у четвер, 23 серпня, очікується східний вітер 12 – 17 м/с., без опадів. Температура повітря вночі +15°...+17°, удень +26°... +28°.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться онлайн-трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Онлайн” — “Депутатські комісії”.

Подробиці

Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх боротися за незалежність....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться онлайн-трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Онлайн” — “Депутатські комісії”.

Подробиці

Про це сьогодні у ході апаратної наради при міському голові розповіла начальник відділу з надання адміністративних послуг „Єдиний офіс” Лариса Лаба....

Подробиці