Бердянська міська рада - офіційний сайт

В рамках реалізації грантового контракту №2015/358-554, укладеного між Європейським Союзом та виконавчим комітетом Бердянської міської ради, будуть проведені закупівлі послуг зі здійснення технічного нагляду під час проведення робіт з реконструкції будівель за адресами: вул. Земська, 38 та вул. Європейська, 68-А (м. Бердянськ, Запорізька область)....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж, у зв’язку з ремонтними роботами на лінії у понеділок, 12 червня, з 8:00 до 17:00 не буде електропостачання на вулицях Тищенка (№13–72), Лієпайській (№39–67) та Гостинній (№33–87).

 

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”

Подробиці

До уваги мешканців та гостей м. Бердянська! 9-10 червня 2017 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Лієпайській буде перекрито рух транспорту від перехрестя з вул. Тищенка до перехрестя з проспектом Східним.

Рух транспорту буде здійснюватися за наступною схемою: вул. Лієпайська - вул. Тищенка – вул. Гостинна - пр. Східний.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Відділ транспорту та зв’язку виконкому.

Подробиці

У п’ятницю, 9 червня, з 10:00 на території колишнього ПТУ №19 (вул. В.Довганюка, 76) стартує ІІ Всеукраїнський фестиваль ковалів «Сталева Хвиля-2017». У цьому році у ньому беруть участь представники більш ніж десяти міст України. Вчора на головній сцені міста відбулася презентація фестивалю з театральною постановкою та нічним куванням.

Програма фестивалю ковалів «Сталева Хвиля-2017»:

9 червня...

Подробиці