Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

О 13:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

20 серпня

20 - 25.08 17-00 Стадіон «Енергія» Першість міста з футболу серед мікрорайонів

 

21 серпня

21 - 25.08 Протягом дня. Музей історії міста, краєзнавчий музей Тематичні екскурсії «Бердянськ в період Незалежності», «Українська світлиця кінця ХІХ ст.»

21- 23.08 10-00 «Солом’яний пляж» Турнір з пляжного волейболу серед жіночих команд

 

22 серпня...

Подробиці

КП «Аншлаг» запрошує усіх, кого кожну мить зігріває любов до нашої славної Неньки, відзначити велике свято - День Незалежності України. Традиційно 24 серпня ми надихаємо бердянців та гостей міста, істинних патріотів України, барвистим концертом на Приморській площі. Цього року День Незалежності України разом з нами у Бердянську відзначає легендарний український рок-гурт "Воплі Відоплясова". В останні два роки хлопці активно гастролюють по світу, а Олег Скрипка багато разів...

Подробиці

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Законом України «Про благоустрій населених пунктів» стихійна торгівля заборонена. Відповідно до ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено відповідальність за торгівлю з рук у невстановлених місцях: “Торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях - тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої....

Подробиці