Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж з 26 по 30 вересня включно, з 8:00 до 18:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт будуть відключені від електропостачання вулиці Приморська (№25-55), Покровська (№4-122) та пров. Маячний.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 27 вересня, з 8:00 до 17:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на високовольтній підстанції будуть відключені від електропостачання Мелітопольське шосе (№89-101), вулиці О.Сухарєва (№2-220), І.Богуна, Ростовська, Фестивальна, Бахчисарайська, Бакинська, Верещагіна та Айвазовського.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

23 вересня у рамках візиту до Запорізької області з нагоди 155-річчя переселення болгар до Таврії Бердянськ відвідала офіційна делегація Республіки Болгарія на чолі з головою Народних Зборів Дімітром Главчевим. ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

 

Подробиці

Кого стосується призов?...

Подробиці