Бердянська міська рада - офіційний сайт

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Володимир Мезенцев народився 18 березня 1975 року. Навчався у Бердянській ЗОШ №11, закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування за спеціальністю “Облік та аудит”. Серед останніх місць роботи — директор “Укртеплоенерго”, де займався розвитком теплогенерації; директор “Групи енергетичних компаній”. Був заступником голови “Асоціації енергоефективності та інвестицій”, займався організацією та проведенням “Дня Фінляндії в Україні”. З травня 2017 року...

Подробиці

До уваги мешканців міста!Комунальне підприємство «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради інформує, що у грудні 2017р., січні та лютому 2018 року питна вода в розподільчу водопровідну мережу міста Бердянськ подавалася за наступними показниками якості:

з/п

Найменування

показників

Одиниці

виміру

Показн...

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги мешканців та гостей м. Бердянська! У зв’язку з поминальними днями на маршруті №19 „Центральний ринок – Міське кладовище” збільшено кількість рейсів, інтервал руху здійснюватиметься з урахуванням пасажиропотоку: з 09 по 14 квітня 20-30 хв., 15 квітня – 5‑10 хвилин....

Подробиці