Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у вівторок, 2 жовтня, з 13:00 до 16:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт будуть відключені від електропостачання вулиці Італійська (№2-32, 3-37), Університетська (№3), пр. Західний (№29-37).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

У вівторок, 9 жовтня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Вікторович Скобліков.

Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Оформлення електронного пенсійного посвідчення додасть зручності людям похилого віку в отриманні пенсій, розширить їх можливості користування онлайн-сервісами вдома та посилить безпеку при пенсійному обслуговуванні.

Це зручно!

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) — пластикова картка, яка поєднує в собі звичайне пенсійне посвідчення і банківську платіжну картку. На такому посвідченні розміщується персональна інформація його власника, а саме:

  • прізвище, ім’я та...

Подробиці

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана....

Подробиці

30 вересня виповнюється 52 роки з дня заснування військової частини 3033 Національної гвардії України. У 1966 році почалося формування 22 окремого спеціального батальйону міліції і цей день вважається днем народження частини. Привітати особовий склад від імені міського голови та секретаря міської ради прийшов помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членів їх сімей Дмитро Зубович. Від передав...

Подробиці