Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

Одним із рішень 44-ї сесії Бердянської міської ради стало рішення про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Бердянськ  у стаціонарних об’єктах торгівлі, тимчасових спорудах, на ярмаркових об’єктах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях (крім закладів ресторанного господарства) у часовий проміжок з 23:00 до 10:00 щоденно, враховуючи вихідні дні та свята....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція сорок четвертої сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

У зв’язку з проведенням робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття по пр. Східному з 24 по 31 травня 2018р. буде тимчасово заборонено рух автомобільного транспорту від вулиці Грецької до проспекту Перемоги. Рух пасажирського транспорту маршрутів на даній ділянці буде здійснюватися за наступною схемою:...

Подробиці

До уваги мешканців та гостей міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у п’ятницю, 25 травня, з 9:00 до 16:00 у зв’язку з ремонтними роботами на лінії будуть відключені від електропостачання вулиці Набережна, Чубаря (№2-56), Толстого (№1-161), Запорізьких козаків (№1-16), Лієпайська (№92-114), Горького (№97-135) та Гостинна (№85-120).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці