Бердянська міська рада - офіційний сайт

Яскраве театралізоване свято для дітей і дорослих відбулось на площі перед Міським палацом спорту у неділю, 18 грудня. Свято було присвячене відкриттю головної новорічної ялинки міста. Цьогоріч за кошти міського бюджету була придбана 14-метрова штучна ялинка (ТМ “Ялинка” м. Тернопіль) та 200 іграшок і майже 1000 м. гірлянд....

Подробиці

До уваги мешканців міста! Комунальне підприємство «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради інформує. У вересні, жовтні та листопаді місяці 2016 року питна вода в розподільчу водопровідну мережу міста Бердянськ подавалася за наступними показниками якості (середні):

з/п

Найменування

показни...

Подробиці

На площі Єдності триває встановлення та прикрашання головної новорічної красуні міста. Нагадаємо, у цьому році було придбано штучну ялинку висотою 14 метрів, а також 200 іграшок та майже кілометр гірлянд. ...

Подробиці

Зимою при великих морозах з’являється небезпека обмороження людей на вулиці. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці нагадує, що у нашому місті працюють пункти обігріву.

Перелік пунктів обігріву та місць їх розташування у м. Бердянську

...

№ з/п

Найменування установи, закладу

(або пересувний)


Адреса розташування

Час роботи

Подробиці

Навіть не дуже значне пониження температури, як для наших широт, в Україні призвело до сотень людських жертв. Однак багатьох із трагічних випадків не сталося б, якби постраждалим було надано своєчасну і кваліфіковану допомогу.

Гіпотермія полягає в загальному переохолодженні тіла, коли організм не в змозі компенсувати втрату тепла.

Анатомія і фізіологія гіпотермії...

Подробиці