Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

Управління економічного розвитку виконкому інформує, що 16-17 серпня 2018 року у м.Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б, виставковий центр „Казак-Палац” відбудеться виставка-конференція „Золоте гроно України 2018”. ...

Подробиці

Сьогодні, 3 серпня, відбувається  судове засідання у справі про вбивство Віталія Олешко, яке проводить Голова Бердянського міськрайонного суду Сергій Морока. Наразі воно ще триває. Вже було обрано запобіжного заходу для одного з головних підозрюваних у справі про вбивство Артема Матюшина -  60 діб у слідчому ізоляторі Вільнянської колонії без права внесення застави та ще двох затриманих.

Подробиці

На інформацією управління житлово-комунального господарства минулого тижня - з 23 по 27 липня, в межах договору між управлінням та ГО “Бердянська служба захисту тварин” було відловлено 26 дорослих безпритульних собак та 11 цуценят. Поточного тижня роботи з відлову проводяться згідно звернень мешканців міста по вул. Півнична, 27, вул. Бахчисарайська, вул. В.Довганюка, 91,93,95, в районі ринку по цій вулиці та інших місцях.

Подробиці

Сьогодні, 3 серпня, у виконкомі відбулася зустріч в.о. міського голови, секретаря Бердянської міської ради Олексія Холода із представниками футбольного клубу Бердянська та співробітниками відділення дитячо-юнацької спортивної школи, підпорядкованої відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету....

Подробиці

Згідно з розпорядженням в.о. міського голови, секретаря Бердянської міської ради Олексія Холода від 25 липня 2018 року №287-р, 30 серпня, о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться сорок восьма сесія міської ради VIІ скликання.

На розгляд винесені наступні питання:

  • Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I півріччя 2018 року.
  • Про правовідносини щодо майна комунальної власності.
  • Про взаємовідносини щодо оренди комунального майна,...
Подробиці