Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Розширені апаратні наради, які щовівторка проводяться у виконкомі Бердянської міської ради, проходять в онлайн-режимі. Дивіться їх на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі "Онлайн" — "Наради" о 9:00. 

Подробиці

У Бердянську, за інформацією мешканців, почастішали випадки отруєння собак на вулицях міста. Жертвами отрути, на жаль, стають і домашні улюбленці. Якщо ви бачите, що собаці стало погано після прогулянки: не панікуйте, не витрачайте час на емоції. Щоб врятувати тварину є лише кілька хвилин і потрібно діяти самим, а для цього завжди потрібно мати під рукою ряд препаратів. Нехай вони ніколи не знадобляться, ніж їх не виявиться в потрібний момент.

Де: отруту розкидають у...

Подробиці

З метою забезпечення найбільш незахищених верств населення міста з 1 квітня по 31 жовтня вже традиційно в Бердянську організовуються дачні перевезення до садово-городніх товариств. Підсумки дачного сезону 2019 року обговорили у виконкомі 15 листопада. Провела нараду начальник відділу транспорту та зв’язку Ірина Удовиченко. Вона відзначила, що, незважаючи на складне економічне становище, перевізники підтримали ініціативу міського голови Володимира Чепурного, виконавчого...

Подробиці

Сьогодні, 18 листопада, до Бердянська завітав новий Консул Республіки Греція в Маріуполі пан Григоріос Тассіопулос. У ході візиту він зустрівся з міським головою Володимиром Чепурним. Очільник міста привітав почесного гостя з початком роботи та подякував за особистий візит до Бердянська. Володимир Павлович розповів про місто, його соціально-економічний стан та можливості розвитку. Під час розмови була обговорена можливість залучення інвестицій грецьких бізнесменів та...

Подробиці

О 13:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці