Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

Штормове попередження

  • 26.06.2018
  • Прес-служба

У найближчі три години і до кінця доби 26 червня по Запорізькій області очікуються грози, містами сильни зливи, град, шквал вітру 15-20 м/с.

Подробиці

До уваги мешканців міста!

  • 26.06.2018
  • Прес-служба

Комунальне підприємство «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради інформує:

У березні, квітні та травні 2018 року питна вода в розподільчу водопровідну мережу міста Бердянськ подавалася за наступними показниками якості:

з/п

Найменування

показників

Одиниці

виміру

Показники якості води

Нормативи

...

Подробиці

Про це сьогодні наголошували голови національно-культурних товариств міста Бердянськ на робочій нараді, яку провела керуючий справами виконкому Ольга Кочубей. На плановій зустрічі були присутні голови громадських організацій - «Бердянська спілка вірмен» Авдалян Оганес, Бердянська єврейська громада «Тхія» Дроздов Олександр, голова Бердянського осередку Всеукраїнського культурно-просвітницького товариства “Російське зібрання” Матвієнко Олена, Бердянське міське грецьке...

Подробиці

Уже кілька років поспіль Бердянськ радо приймає у себе в гостях ковалів із найрізноманітніших куточків України. Цього року Всеукраїнський фестиваль ковалів відбудеться утретє. Триватиме він з 28 по 30 червня. Так, 28 червня о 21:30 на Приморській площі на гостей та мешканців міста чекає видовищне нічне кування. А урочисте відкриття фестивалю відбудеться 29 червня, об 11:00, на території Бердянського машинобудівного професійного ліцею (вул. Володимира Довганюка, 76)....

Подробиці

Штормове попередження

  • 25.06.2018
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби, у вівторок, 26 червня, очікується південно-східний вітер, 12-17 м/с., короткочасний дощ, гроза. Температура повітря вночі +16°...+18°, удень +28°... +30°.

Подробиці