Бердянська міська рада - офіційний сайт

Сьогодні, 20 квітня, у виконкомі відбулося засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Головував на зустрічі депутат міської ради Іван Братєньков. Здебільшого розглянуті питання стосувалися:

  • подовження договорів оренди об’єктів, що знаходяться у комунальній власності;
  • контролю зобов’язань, узятих на себе тим чи іншим підприємцем при...
Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 17 квітня 2018 року №134-р 24 травня, о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться сорок четверта сесія міської ради VIІ скликання.

На розгляд винесені наступні питання:

  • Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I квартал 2018 року;

  • Про правовідносини щодо майна комунальної власності;

  • Про взаємовідносини щодо оренди комунального майна, орендодавцями якого виступають комунальні підприємства...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови на підставі листа КП "Бердянськводоканал" БМР з метою виконання робіт з підготовки систем водопостачання та водовідведення м. Бердянськ до курортного сезону 2018 року у Бердянську з 00:00 годин 21 квітня 2018 року до 19:00 22 квітня 2018 року буде припинено подачу води....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці