Бердянська міська рада - офіційний сайт

У цьому році Бердянськ відзначає 190 років з дня заснування та 74-у річницю визволення від нацистських загарбників. Святкові заходи проходитимуть у кожному мікрорайоні. Розпочинаються вони з вівторка, 12 вересня.

Перелік культурно-масових заходів у мікрорайонах міста:

 

12 вересня...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У четвер, 7 вересня, у виконавчому комітеті відбулося засідання робочої комісії для здійснення основних заходів щодо впровадження та функціонування громадського бюджету (бюджет участі) у м. Бердянськ. Відкрила засідання заступник міського голови Ірина Плющій. Вона відзначила, що його мета — розпочати процес здійснення попередньої оцінки проектів та підготовки висновків щодо прийняття до голосування проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 7 вересня, з 8:00 до 17:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання по вул. Консульській (№62-78) та по пр. Азовському №7/62.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності міста! Виконавчий комітет Бердянської міської ради, у зв’язку з наближенням святкування 190-річчя Бердянська та 74-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, звертається з проханням до суб’єктів господарювання міста святково прикрасити вітрини, фасади та приміщення своїх об’єктів торгівлі та сфери послуг.

Подробиці