Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Штормове попередження

  • 06.02.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у четвер, 7 лютого, очікується північний вітер 12-17 м/с, без суттєвих опадів, вночі та вранці часом туман, ожеледиця, видимість 200-500м. Температура повітря вночі - 3 -1 та вдень -1...+1 гр.

Подробиці

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області (далі – управління) звертає увагу на те, що пільга або субсидія для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу, як і раніше, призначається на календарний рік. Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо та балонний газ для приготування їжі. Допомога надається незалежно...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 7 лютого, з 9:00 до 17:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт не буде електропостачання у мікрорайоні “Слобідка”.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

З 10 години ранку розпочалось заповнення магістрального водоводу, про це повідомив на інформаційному дні міський голова Володимир Чепурний. Він висловив слова вдячності всім працівникам КП “Бердянськводоканал”, “Бердянський Райагропромпостач”, ТОВ СП “АЗМОЛ БП”, які два дні і ночі працювали над монтажем тимчасової каналізаційної системи для відводу стоків в обхід зруйнованого колектора. ...

Подробиці

До уваги мешканців міста! 8 лютого в приміщенні Бердянської міської ради заступником голови облдержадміністрації Бабаніним Олександром Олександровичем буде проведений виїзний прийом громадян — жителів м. Бердянськ з особистих питань. Час проведення уточнюється, запис на прийом здійснюється за тел. 6-18-80.

Подробиці