Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку 21 століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 - лютому 2014 років постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору 21 листопада Україна...

Подробиці

Шановні мешканці міста Бердянськ! Відповідно до Плану роботи ДСНС України на 2018 рік, у четвер, 15 листопада, з 10:00 до 10:40 буде проводитися комплексна перевірка системи оповіщення цивільного захисту області з подачею усіх відповідних сигналів. Просимо поставитися з розумінням до можливих незручностей. Почувши звук сирен цього дня, зберігайте спокій, повідомте дану інформацію сусідам та знайомим для запобігання виникнення паніки.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж через несприятливі погодні умови масштабне відключення електроенергії, яке було заплановане на сьогодні, переноситься на четвер, 15 листопада. У цей день з 9:00 до 16:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт не буде електропостачання на наступних вулицях міста: вул. Консульська, пр. Азовський, вул. Свободи, пр. Праці, вул. Захисників України, вул. Ля-Сейнська, пр. Східний,...

Подробиці

Штормове попередження

  • 12.11.2018
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у вівторок, 13 листопада, очікується вітер північно-східний 15-20 м/с, пориви до 24 м/с, часом опади. Ніч-ранок можливі налипання мокрого снігу, ожеледиця на дорогах. Температура повітря: вночі -2-4 градуса, вдень +1 +3 градуса. 

Подробиці