Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! За інформацією управління житлово-комунального господарства, у зв’язку з виконанням робіт з поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Європейська (в районі будинку №88) з 12 по 23 жовтня тимчасово обмежено рух важковагового і довгомірного транспорту.

Тимчасовий проїзд для приватного транспорту облаштовано між вул. Європейська і будинком №88 згідно знаків пріоритету.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж 20 жовтня, з 8:00 до 17:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на лінії буде відключено електропостачання на наступних вулицях: Макарова, Дежньова, Сибірякова, Літке та Баранова.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Постановою Центральної виборчої комісії від 8 жовтня 2020 року №356 Відповідно до статті 28 Виборчого кодексу України, Порядку утворення виборчих дільниць на постійній основі, їх тимчасового закриття, ліквідації та внесення змін до відомостей про утворені виборчі дільниці, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 червня 2020 року №116, керуючись статтями 11–13, пунктом 71 статті 17 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча...

Подробиці

Фахівцями Асоціації міст України підготовлено пропозиції та зауваження до нової редакції Закону «Про місцеве самоврядування в Україні»

Вказують на наступні моменти:

Відсутність часу для належного розгляду законопроєкту....

Подробиці

Про розрахунок житлової субсидії на опалювальний сезон

  • 09.10.2020
  • Управління праці (Андрющенко Л.Л.)

Усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в неопалювальному сезоні (в тому числі, якщо вона мала нульовий розмір), з жовтня місяця перерахунок субсидії на опалювальний сезон буде проведено автоматично, тобто без звернення громадян, включаючи і ті домогосподарства, які отримували субсидію на фактично проживаючих осіб, по договору оренди житла та домогосподарства внутрішньо переміщених осіб....

Подробиці

НОВИНИ