Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

Сьогодні, на черговій п’ятдесят третій сесії міської ради VІІ скликання, депутати міської ради прийняли рішення про забезпечення потреб в інсуліні хворих на цукровий діабет у сумі понад 600 тис.грн, яких вистачить на листопад - грудень 2018 року. Як відзначала під час обговорення на профільних депутатських комісіях заступник міського голови Юлія Дойнова, повна потреба в інсулінах на 2018 рік для хворих на цукровий діабет І типу складає 5 417 138 грн, у місті на обліку на...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у п’ятницю, 9 листопада, з 9:00 до 17:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт не буде електропостачання у будинках №148-204 по пр. Східному.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

У п’ятницю, 16 листопада 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Елла Валеріївна Слепян.

Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0 800 503 508.

Подробиці

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради вважає за необхідне внести зміни до оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Бердянськ, що опубліковано 11.10.2018 у суспільно-політичній газеті “Південна зоря” та викласти його у наступній редакції:

Про проведення конкурсу: «Визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів»...

Подробиці

6 листопада розпочала свою роботу 35 сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. У ній бере участь депутат Бердянської міської ради Катерина Марченко. Як вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, під час цієї сесії її було обрано в бюро політичної групи соціалістів терміном на 2 роки. Політична група соціалістів у Конгресі є однією з найбільших, та складається з представників різних країн....

Подробиці