Бердянська міська рада - офіційний сайт

Штормове попередження

  • 24.10.2017
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у ніч на 25 жовтня, із збереження впродовж дня очікується посилення північно-східного вітру до 12-17 м/с, часо м дощ. Температура повітря вночі +7...+9, вдень +9...+11.

Подробиці

Про це на сьогоднішній апаратній нараді розповіла начальник відділу з надання адміністративних послуг „Єдиний офіс” Лариса Лаба. Також Лариса Петрівна поінформувала присутніх про найбільш популярні та запитувані адміністративні послуги у 2017 року....

Подробиці

Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету Бердянської міської ради, яке відбулось сьогодні, 24 жовтня, під керівництвом в.о. міського голови, секретаря міської ради Олексія Холода. З сьогоднішнього дня почнеться запитка системи та поступова подача тепла у будинки. ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

Штормове попередження

  • 23.10.2017
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у вівторок, 24 жовтня, очікується східний вітер 15-20 м/с, без опадів. Температура повітря вночі +4...+6, вдень +10...+12.

Подробиці