Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією відділу транспорту та зв’язку, під час осінніх канікул пільги на проїзд в міському пасажирському транспорті для школярів зберігаються в повному обсязі:

- забезпечення безоплатного перевезення учнів 1-4 класів з 7:00 до 18:00 (за наявності учбового квитка);

- забезпечення перевезення учнів 5-11 класів з пільгою 50% з 7:00 до 20:00 (за наявності учбового квитка).

Подробиці

Об 11:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

З 1 жовтня 2018 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. 17 жовтня постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” були внесені зміни до порядку призначення житлових субсидій. Більш детально про них на щотижневій апаратній нараді доповіла начальник управління праці...

Подробиці

Як повідомлялося раніше, наразі ведеться щоденний моніторинг температурного режиму в закладах освіти та медицини. Сьогодні на апаратній нараді начальник відділу освіти Володимир Липський повідомив, що середня температура у школах міста становить 16 градусів, діти не відвідують заклади адже зараз тривають канікули. Дошкільні заклади працюють у звичайному режимі і температурний режим там ниже норми - 17-18 градусів. Тож у приміщеннях спалень вже вмикаються електричні...

Подробиці