Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

За численними зверненнями громадян, відповідно до ст.. 154 «Порушення правил тримання котів та собак» Кодексу України про адміністративні правопорушення та згідно з рішенням тридцять восьмої сесії Бердянської міської ради від 31.05.2013 № 15 «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин у м. Бердянськ», виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє:...

Подробиці

Штормове попередження

  • 10.07.2018
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби, у середу, 11 липня, очікується східний вітер, 6-11 м/с., з поривами до 14 м/с., при грозах і шквалах 20-24 м/с. Удень короткочасний дощ, гроза. Уночі та зранку сильний дощ, гроза. Температура повітря вночі +23°...+25°Ю, удень +31°... +33°.

Подробиці

О 14:00 відбудеться онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Онлайн” -“Виконком”.

Подробиці

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 17.12.2013 №599 «Про затвердження заходів щодо організації ведення державного обліку, моніторингу та державного регулювання у сфері поводження з відходами на території Запорізької області» виконавчий комітет Бердянської міської ради інформує суб’єктів господарювання міста Бердянськ про порядок проведення інвентаризації відходів за формами 1-4, що додаються....

Подробиці

Розширені апаратні наради, які щовівторка проводяться у виконкомі Бердянської міської ради, проходять в онлайн-режимі. Дивіться їх на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі "Онлайн" - "Наради" о 9:00. 

Подробиці