Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція сімдесятої сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Під час організації та проведення у мікрорайоні “Округ №32” різноманітних святкових заходів, суботників та акцій з благоустрою неодмінними помічниками комітету мікрорайону є студенти Бердянського машинобудівного коледжу Національного університету “Запорізька політехніка”. Тож подякувати молоді за допомогу, а також привітати із Днем Святого Миколая та новорічними святами 19 грудня у гуртожиток коледжу завітали голова комітету мікрорайону Олена Зубко та її колеги. Під час...

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

19 грудня в музеї-будинку П.П.Шмідта відбулось урочисте святкування 90-річчя від заснування Краєзнавчого музею міста. Привітати колектив музею з цією визначною датою прийшло багато гостей, друзів та колег. З побажаннями успіхів в роботі, науці та культурі від імені народного депутата України Олександра Пономарьова виступив депутат міської ради Володимир Безверхий. Від імені міського голови Володимира Чепурного привітати колектив прийшла керуюча справами виконкому Ольга...

Подробиці

НОВИНИ