Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Штормове попередження

  • 25.02.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у середу, 26 лютого, очікується посилення вітру, вночі південно-західного, вдень південного вітру до 15-20 м/с, висота хвилі в Азовському морі 13-15 дм, вночі та вранці серпанок, видимість 1000-2000 м.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Ураганний вітер, який вчора пронісся Україною, на щастя, лиха у Бердянську не наробив. Під час робочої он-лайн наради міського голови Володимира Чепурного керівники житлово-комунальних підприємств прозвітували про ситуацію у місті. За інформацією Бердянського міського району електричних мереж за ніч сталося 5 аварійних ситуацій, які до кінця дня планують усунути. “Зеленгосп” прибирав аварійні дерева та гілки, що впали. Так, на вул. Волкова, 2, від вітру велика верба...

Подробиці

24 лютого під керівництвом секретаря міської ради Олексія Холода відбулося чергове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Консультант ПРООН з мобілізації громад Олексій Скворцов розповів присутнім представникам громадських організацій та членам робочої групи про заплановане проведення ПРООН двох конкурсів мікрогрантів у березні і травні поточного року. Так будуть підтримуватися громадські організації як нещодавно зареєстровані, без...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ