Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

За інформацією управління праці та соціального захисту населення, відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 23.01.18 р. № 75 “Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2018 р.” розмір грошової компенсації вартості продуктів харчування залишено без змін. Виплати будуть проводитись мешканцям Запорізької області в наступних розмірах:

  • для громадян,...

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги ветеранів АТО!

  • 13.03.2018
  • Прес-служба

22 березня 2018 року о 14:00 у залі засідань № 60 виконавчого комітету Бердянської міської ради (пл. Єдності, 2, 3-й поверх) відбудеться зустріч з ветеранами АТО з питань взаємодії за участі помічника міського голови, уповноваженого з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членами їх сімей; керівників і представників Бердянського міського Центру зайнятості, Управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Зал засідань міської ради ледве зміг розмістити усіх бажаючих військових пенсіонерів та пенсіонерів правоохоронних органів, які зібрались 12 березня на зустріч з начальником управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та працівників силових структур головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Ігорем Судариковим та начальником Бердянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Андрієм Білоусовим....

Подробиці

НОВИНИ