Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Напередодні Міжнародного жіночого дня у Бердянській міській раді ветеранів пройшло свято для жінок. Із привітаннями туди завітали секретар міської ради Олексій Холод, депутат міської ради, помічник народного депутата А.С. Пономарьова Володимир Безверхий, а також депутати міської ради Тетяна Смолянінова та Галина Северіна. ...

Подробиці

Штормове попередження

  • 02.03.2018
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби 3 березня очікується південно-східний вітер 15-20 м/с, опади у вигляді снігу з дощем, ожеледь, ожеледиця. Погіршення видимості 500-1000 м. Температура повітря вночі -3...-1, вдень -1...+1.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж, анонсоване раніше на 4 березня відключення електропостачання у мікрорайонах „Азмол”, „АКЗ” та „РТС” через погіршення погодних умов переноситься на 11 березня. Ремонтні роботи на повітряній лінії проводитимуться з 10:00 до 16:00.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Про це на інформаційному дні журналістам місцевих ЗМІ розповів начальник служби превенції Бердянського відділу поліції Денис Буц. У рамках проведення на території м.Бердянськ міської програми “Безпечне місто” у місцях масового перебування людей встановлено близько 45 камер відеоспостереження. Національна поліція їх використовує з метою ефективного планування сил та засобів, необхідних для направлення нарядів реагування на місце імовірного правопорушення, яке зафіксоване...

Подробиці

НОВИНИ