Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у вівторок, 13 листопада, з 9:00 до 16:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт не буде електропостачання на наступних вулицях міста: вул. Консульська, пр. Азовський, вул. Свободи, пр. Праці, вул. Захисників України, вул. Ля-Сейнська, пр. Східний, вул. Шевченка, вул. Богуславського, вул. Центральна, пр. Перемоги, вул. Привокзальна, вул. Чубаря, вул. Толстого, вул. Набережна,...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 8 листопада, з 8:00 до 16:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на повітряній лінії будуть відключені від електропостачання вулиці Листопадна (№ 86-114, 105-113), Лобачевського (№2-54, 3-21), Металістів (№3-25, 4-10) та Брестська (№13-103).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Оскільки постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 №841 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, які набрали чинності з 01.10.2018 року, то 31 жовтня управління праці та соціального захисту населення отримало доробку програмного комплексу “Житлові субсидії”, яка дозволяє провести масову реєстрацію справ для автоматичного розрахунку субсидій на опалювальний період....

Подробиці

Пенсійний фонд інформує:

1. Отримання інформації щодо сплачених сум єдиного соціального внеску

У разі необхідності отримання даної інформації необхідно звернутись в Бердянське об’єднане управління Пенсійного фонду України за адресою вул. Консульська 23 л, 1 поверх для отримання довідки за формою ОК-5 (ОК-7).

При собі мати: паспорт, документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків.

2. Для осіб які не є застрахованими особами в системі...

Подробиці

О 08:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання комісії з конкурсного відбору на заміщення посад керівників закладів освіти міста. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції на Youtube каналі Бердянської міської ради.

 

Подробиці