Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

За інформацією чергового метеослужби, у п’ятницю, 23 лютого, очікується південно-східний вітер, 12-17 м/с., часом сніг, вдень сильний сніг, заметіль. На дорогах накатаний сніг. Температура повітря вночі та вдень від -5° до -3°.

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 22 лютого 2018 року №58-р у п’ятницю, 23 лютого, о 15:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться сорок перша (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання....

Подробиці

Сьогодні, 22 лютого, у виконкомі відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі (грошового забезепечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Очолювала роботу комісії заступник міського голови Юлія Дойнова. У ході засідання комісією були розглянуті такі питання:

  • про стан погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску;
  • про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівниками...
Подробиці

Як повідомив директор КП «Продюсерський центр «Аншлаг» Владислав Шалєєв, організатори талант-шоу «Кращий голос Азова. Діти» визначилися з кандидатурами наставників, які будуть готувати бердянських дітей до суперфіналу. Отже, наставниками міського конкурсу «Кращий голос Бердянська. Діти» стануть:...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж, у зв’язку з ремонтними роботами на повітряній лінії 110 кВ, у неділю, 25 лютого, з 10:00 до 16:00 не буде електропостачання у мікрорайонах „АЗМОЛ”, „АКЗ” та „РТС”.

 

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ