Бердянська міська рада - офіційний сайт

9 листопада 2017 року об 11:00 у каб. №70 виконкому відбудеться інформаційна зустріч внутрішньо-переміщених осіб із спеціалістами Представництва Данської ради у справах біженців в Україні на тему "Грантова допомога щодо ведення бізнесу та професійного навчання внутрішньо-переміщеним особам». Після зустрічі бажаючі зможуть отримати  юридичні консультації. 

Подробиці

Сьогодні, 7 листопада, відбудеться зустріч міського голови Володимира Чепурного з мешканцями мікрорайонів “АКЗ” та “РТС”. Початок о 17:00 у актовій залі ЗОШ №7 за адресою: вул. Херсонська, 1/90.

Подробиці

Традиційно в перший понеділок місяця відбувся черговий прийом громадян міським головою Володимиром Чепурним. Сьогодні, 6 листопада, до міського голови звернулося понад 20 осіб з різних питань. ...

Подробиці

Нагадуємо: сьогодні — останній день, коли бердянці можуть віддати свій голос за ідеї, подані до участі у Громадському проекті. З 23 жовтня і до цього часу можливістю проголосувати онлайн за ініціативу, що вважають найкращою, скористалися майже 4000 містян. Лідерами голосування стали проекти з галузі освіти (38.68% від загальної кількості голосів) та охорони здоров’я (36.57%). Трохи меншу, але доволі значну частку голосів мають проекти з галузі культури та туризму (10.38%)....

Подробиці

Як повідомив начальник відділу освіти виконкому Володимир Липський, у зв'язку з необхідністю забезпечення оптимальних умов перебування школярів у навчальних закладах прийнято рішення подовжити канікули у трьох школах міста на кілька днів. Так навчальний процес у школі №4 почнеться з 7 листопада, у школі № 1 — з 8 листопада, та у школі №11 — з 9 листопада. Крім того, на період виконання робіт із встановлення вікон будуть продовжені канікули у гімназіях №2 та №3.  

Подробиці