Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція п’ятдесят другої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Традиційно в Запоріжжі у першу суботу жовтня у рамках святкування Дня міста проходить Покровський ярмарок. У ньому беруть участь всі райони Запорізької області. Бердянська делегація щороку з дня заснування заходу приймає в ньому участь та представляє місто в обласному центрі. ...

Подробиці

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у вівторок, 9 жовтня, з 8:30 до 16:30 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на повітряній лінії будуть відключені від електропостачання вулиці Університетська (№2-10, 5-41) та Горького (№1-5).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Чергове засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради, заплановане на 9 жовтня 2018 року, переноситься на четвер, 11 жовтня 2018 року. Початок о 10:00 годині, каб. №70.

Подробиці