Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Сьогодні, 2 жовтня, заступник міського голови Григорій Горячов провів робочий огляд об’єктів — тротуарів та доріг, на яких тривають капітальні ремонти. Роботи проводяться за рахунок державної субвенції, яку Бердянськ отримав завдяки підтримки народного депутата України Олександра Пономарьова, а також за рахунок співфінансування з міського бюджету. Так, по вулиці Університетській (Ульянових) розпочато капітальний ремонт тротуару. Вартість об’єкту 826 тис грн. Вже знято старе...

Подробиці

КОНКУРС

  • 02.10.2017
  • Хабренко А.М.

Про проведення у 2017 році конкурсу на залучення бюджетних коштів для надання соціальної послуги: “організація нічного перебування бездомних громадян та осіб, які потрапили в складні життєві обставини в холодну пору року”  в рамках міської Програми соціального захисту бездомних громадян.

Подробиці

Штормове попередження

  • 02.10.2017
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби сьогодні,2 жовтня, у другій половині дня на Азовському морі очікується північно-східний вітер 15-20 м/с, із збереженням до кінця доби. 

Подробиці

До уваги мешканців міста! Звертаємо вашу увагу, що у зв’язку із впровадженням ip-телефонії в деяких підрозділах виконавчого комітету Бердянської міської ради змінилися номери телефонів.

 

Список змінених номерів телефонів:

Абонент

Номер

Приймальня міського голови Чепурного В.П.

61885

Приймальня заступників міського голови Дойнової Ю.В. та Дєєвої О.О.

61884

Приймальня керуючого справами...

Подробиці

У міському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся урочистий захід з нагоди 85-річного ювілею Бердянського державного педагогічного університету. Привітати викладацький колектив, студентів, ветеранів-педагогів та випускників різних років прийшла численна кількість поважних гостей — народні депутати України Олександр Пономарьов та Сергій Валентиров, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Олексій...

Подробиці

НОВИНИ