Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Сьогодні, Олійник Галині Макарівні виповнилося 100 років. З ювілеєм її прийшли привітали керуючий справами виконкому Ольга Кочубей, депутат міської ради Катерина Марченко, голова комітету мікрорайону Центр міста Інна Щітініна, помічник народного депутат України Олександра Пономарьова Олена Зубко, начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань. ...

Подробиці

Штормове попередження

  • 25.09.2017
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у вівторок, 26 вересня, очікується східний вітер 15-20 м/с, пориви до 24 м/с, без опадів. Висота хвиль 13-15 дм. Температура повітря вночі +9...+11, вдень +18...+20.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж з 26 по 30 вересня включно, з 8:00 до 18:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт будуть відключені від електропостачання вулиці Приморська (№25-55), Покровська (№4-122) та пров. Маячний.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 27 вересня, з 8:00 до 17:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на високовольтній підстанції будуть відключені від електропостачання Мелітопольське шосе (№89-101), вулиці О.Сухарєва (№2-220), І.Богуна, Ростовська, Фестивальна, Бахчисарайська, Бакинська, Верещагіна та Айвазовського.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ