Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ

У неділю, 26 серпня, Бердянська єврейська громада “Тхія” разом із Запорізькою іудейською релігійною громадою м. Запоріжжя “Бейт Менахем” зустрічає в нашому місті експедицію “Міцва Мобіля” (пересувна синагога). Ця експедиція проводиться задля знайомства з єврейськими традиціями і звичаями та буде сприяти ще більшому поглибленню толерантності між різними конфесіями. З 11:00 до 14:00 пересувна синагога буде знаходитися у парку ім. П.П. Шмідта. А о 15:00 у залі Бердянського...

Подробиці

Штормове попередження

  • 22.08.2018
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби, у четвер, 23 серпня, очікується східний вітер 12 – 17 м/с., без опадів. Температура повітря вночі +15°...+17°, удень +26°... +28°.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться онлайн-трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Онлайн” — “Депутатські комісії”.

Подробиці

Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх боротися за незалежність....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться онлайн-трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Онлайн” — “Депутатські комісії”.

Подробиці