Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги мешканців міста! Тривають зустрічі міського голови Володимира Чепурного та депутатів міської ради із мешканцями мікрорайонів міста. Наступна відбудеться у вівторок, 5 грудня 2017 року, о 17:00 в актовій залі ЗОШ №9 за адресою: пр. Західний, 4. Запрошуються усі бажаючи мешканці мікрорайону «Ліски».  

Подробиці

29 листопада у читальному залі Центральної бібліотеки за сприяння міської влади та за участі модераторів “круглого столу” Олени Буркут і Ірини Соколової відбулася перша зустріч з громадськими активістами під гаслом: «Громадські організації як інструмент вирішення міських проблем» в рамках проекту «BRD: Море ідей – море можливостей». Він реалізується за програмою «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» за...

Подробиці

1. Проведення фото-виставки та благодійної ярмарки, присвяченої людям з інвалідністю....

Подробиці

01 грудня 2017 року з 10:00 до 12:00 управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради проводить “пряму” телефону лінію з питань соціального захисту осіб з інвалідністю.

Відповіді на Ваші запитання щодо пільг, виплати допомог та санаторно-курортного лікування надасть начальник управління праці та соціального захисту населення Токмань Наталя Анатоліївна за телефоном: 4-73-32.

Подробиці

Сьогодні, 29 листопада, у виконкомі відбулася нарада за участі представників Запорізької ОДА, органів місцевого самоврядування міста Бердянська, Бердянського і Приморського районів, лідерів місцевих ветеранських об'єднань ветеранів АТО, представників соціально-відповідального бізнесу щодо проведення обласного благодійного телемарафону до Дня Збройних Сил України у 2017 році. Відповідну нараду провела керуючий справами виконкому Ольга Кочубей за участі представників обласного...

Подробиці