Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відповідні рішення ухвалили на сьогоднішній двадцять дев'ятій (позачерговій) сесії депутати міської ради. Зокрема, освітній галузі майже 1,7 млн грн виділено за рахунок залишків коштів освітньої субвенції державного бюджету місцевим бюджетом, що утворилися на початок бюджетного періоду. Ці кошти мають цільове призначення. Вони підуть на оснащення сучасним мультимедійним засобами навчання (профільних кабінетів географії, хімії, біології, математики), а також навчальними...

Подробиці

Сьогодні, на двадцять дев’ятій (позачерговій) сесії міської ради враховуючи вагомий внесок у соціальний розвиток міста, активну громадську діяльність, напередодні Дня міста звання “Почесний громадянин міста Бердянська” було присвоєно ...

Подробиці

За інформацією відділу реклами, курорту та туризму виконкому, з середини весни і до початку осені поточного року Бердянськ активно рекламується в інших містах України. Причому рекламна кампанія охоплює не тільки сусідні міста, а й віддалені. Для того, щоб про Бердянськ дізналася якомога більша аудиторія, були використані такі масштабні види реклами:

  • брендування загальноміського транспорту та місць його зупинок;
  • демонстрація відеоролика про Бердянськ у кінотеатрах України (у...
Подробиці

О 12:00 розпочнеться он-лайн трансляція двадцять сьомої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання постійних комісій Бердянської міської ради VIІ скликання з обговорення проектів рішень двадцять дев'ятої (позачергової) сесії міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”. 

Подробиці