Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Сьогодні, у виконкомі відбулося засідання Ради з міжнаціональних відносин і розвитку культур національних товариств. Головувала на зустрічі заступник міського голови Юлія Дойнова. Основною темою засідання була співпраця міської влади з національно-культурними товариствами міста щодо популяризації національної культури та самобутності, забезпечення міжнаціональної згоди....

Подробиці

За інформацією управління праці та соціального захисту населення надається перелік підприємств-боржників станом на 01.07.2017 року. Інформація надається для визначення рейтингової оцінки підприємств-боржників з погашення заборгованості до ПФУ в м. Бердянськ та Бердянському районі та інформування населення міста про стан розрахунків з Пенсійним фондом України.

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

За інформацією чергового метеослужби сьогодні, 9 липня, очікується погіршення погодних умов, гроза, шкальний вітер 15-20 м/с, дощ, часом сильний.

Подробиці

24 серпня цього року Україна святкуватиме 26 річницю Дня Незалежності України. З нагоди цього свята у Бердянську заплановано проведення чималої кількості загальноміських заходів. Сьогодні у виконкомі відбулося перше засідання організаційного комітету, що займається підготовкою до відзначення цього свята. Головувала на зустрічі керуючий справами виконкому Ольга Кочубей....

Подробиці

НОВИНИ