Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

28 лютого Валдіс Домбровскіс, Віце-президент Європейської Комісії з питань євро і соціального діалогу, відповідальний за фінансову стабільність, фінансові послуги та Союз ринків капіталу, розпочав свій дводенний візит в Україну. Вчора він зустрівся з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом і Міністром фінансів Оксаною Маркаровою. А сьогодні у знак солідарності з Україною Віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс разом із делегацією відвідав Приазов’я, а саме місто...

Подробиці

На черговому засіданні міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення 28 лютого розглянули результати проведеної перевірки розважального центру “Джамп Сіті” та дотримання закладами громадського харчування, що розміщені в дитячих розважальних центрах м. Бердянськ, вимог санітарного законодавства, наявності зареєстрованих потужностей та договорів для проведення лабораторного контролю якості харчових продуктів. ...

Подробиці

Штормове попередження

  • 28.02.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у п’ятницю, 1 березня, очікується західний вітер 15-20 м/с, часом опади, вночі та вранці ожеледиця, серпанок, видимість 2000-4000м. Температура повітря вночі 0...+2, вдень +4...+6.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Об 11:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ