Бердянська міська рада - офіційний сайт

Єдиний офіс

З 29 червня 2005 року в м. Бердянськ функціонує відділ з надання адміністративних послуг „Єдиний офіс” (далі Єдиний офіс), одним з головних завдань якого є удосконалення системи видачі дозвільних документів, а також усунення невиправданих адміністративних бар'єрів при веденні господарської діяльності.

Єдиний офіс один з перших, хто почав працювати в режимі організаційної єдності при видачі дозвільних документів ще до вступу в силу Закону України „Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності” і об'єднав в одному приміщенні всі дозвільні організації, розташовані в м. Бердянськ.

Створення Єдиного офісу привело до скорочення часу і зменшенню витрат підприємців при одержанні дозвільних документів в 2,5 рази. На сьогодні „Єдиний офіс” співпрацює з 23 дозвільними організаціями міста, з них представники 13 організацій ведуть прийом у приміщенні „Єдиного офісу” за принципом організаційної єдності.

Робота Єдиного офісу направлена на виконання Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, який вступив в силу 6 січня 2006р. Працівники відділу також керуються у своїй роботі такими законодавчими актами:

  • Типове положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності, затверджено наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва № 116 від 05.12.2005р.
  • Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, що видаються виключно через дозвільні центри, затверджений Постановою Кабінету міністрів України № 526 від 21.05.2009р. „Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності”.