Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянська міська виконавча диреція Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Адреса місцезнаходження:

  1. м. Бердянськ, вул. Піонерська, буд. 51;
  2. діє на території м. Бердянська
  3. та Бердянського району;

Контактні телефони:

директор Харченко А.Й. +380615320066
головний бухгалтер Носкова О.Ю. +380615321166
e-mail: brd@fse.zp.ua

Графік прийому громадян директором:

Середа 14.00 – 17.00
П’ятниця 10.00 – 12.00

На виконання завдань Фонду надаються такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг:

-допомога по тимчасовій непрацездатності ( включаючи догляд за хворою дитиною, за хворим членом сім'ї);

-допомога по вагітності та пологах;

-допомога на поховання ( крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві);

-оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.

Матеріальне забезпечення особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО та  не реалізували свого права на отримання матеріального забезпечення надається відповідно Порядку надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, затверджений постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 26.12.2014 № 37 .

Надання звітності:

Відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками  звітності по коштах  загальнообов’язкового державного  соціального страхування  у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 18.01.2011 р. № 4 із змінами,  надаються звіти  за формою Ф4-ФСС з ТВП.

Страхувальники зобов'язані формувати та подавати  звітність не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця. Спосіб надання звітності ( на папері або в електронному вигляді) визначається страхувальником на добровільних засадах. Надавати звіти в електронному вигляді страхувальник має право у разі підписання договору про подання електронних документів до Бердянської міської виконавчої дирекції ЗОВ ФСС ТВП.

Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі відсутності у страхувальника зобов’язання перед Фондом по субрахунку 652 на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунку у звітному кварталі.

Проведення семінарів та надання консультаційної допомоги:

Семінари - наради проводяться в приміщенні дирекції.  Згідно плану семінару та списку до участі запрошуються   бухгалтери, голови комісій із соціального страхування підприємств, організацій                             м. Бердянска та Бердянського району.

Консультаційна допомога страхувальникам також надається у телефонному режимі.

Звертатись за консультацією з питань:

*звітності - головний бухгалтер Носкова Олена Юріївна, контактний телефон 21166.

*перевірок дотримання порядку використання та своєчасності і повноти повернення невикористаних страхових коштів - головний спеціаліст Марченко Марина Анатоліївна, контактний телефон 21205.

*надання матеріального забезпечення застрахованим особам - провідний спеціаліст Яркович Ольга Миколаївна,  контактний телефон 22659.

Тимчасової непрацездатності