Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянськ - серце Азова!

 

Курортний Бердянськ поєднав в собі всі принади європейських курортів: центральний проспект і набережна своїм достатком затишних кафе і ресторанчиків, які почастують кухнею народів світу від пельменів і до суші, схожі на Туреччину і Францію.

В сіре міжсезоння місто схоже на туманний Альбіон. А коли в Бердянську дощ - впору брати гондолу і не випадково, адже з висоти пташиного польоту Бердянська коса нагадує зменшену копію Італії, цей горезвісний чобіток Апеннінського півострова, а острова Дзендзик і малий Дзендзик відповідно острови Сицилію і Сардинію.

І в цьому немає підступу, так розпорядилася природа. Природа грає з Бердянському і коли у верхній частині міста йде проливний дощ, а в курортній зоні яскраво світить сонце і територія курорту і Бердянської коси, немов Клондайк в золотих відблисках на тлі йде поруч дощу. 

На перлині Приазов'я Бердянській косі розмістилися близько 100 оздоровчих закладів з розвиненою інфраструктурою і рівнем комфортності на будь-який достаток.

Приймають відпочиваючих популярні «Артурс Курорт Бердянськ» і «Sun Resort», і оздоровчі установи з сертифікованими послугами проживання та харчування. Сьогоднішній Бердянськ це 112,0 тис. мешканців, 15 дитячих дошкільних установ, 19 шкіл, 3 ВУЗу, 7 установ охорони здоров'я, 6 санаторіїв, 20 банків, 11 супермаркетів, 1400 об'єктів сфери торгівлі, послуг, розваг, зоопарк «Сафарі», зооклуб "Неон", дельфінарій, парки розваг і атракціонів і т.д. Майбутнє Бердянська обумовлено розвитком курортних територій.

Потенціал закладений в розширенні оздоровчих установ. Є вільні рекреаційні території, які можна використовувати для розміщення нових оздоровчих закладів. Бердянськ - ласий шматочок для туристів. Тут збереглися найбільші в Європі природні піщані пляжі, які називають «золотом Азова». Ласкавіший і тепліше ніж в Бердянську, моря просто немає. 

На території міста більш 120 оздоровчих та готельних закладів, 15 дитячих оздоровчих установ, десятки кілометрів піщаних пляжів. Візитною карткою міста став аквапарк «Мис доброї Надії». Щорічно в курортний сезон місто відвідують 1,0-1,5 млн. туристів, як з України, країн СНД, так і з далекого зарубіжжя. 

Серед туристів, що відвідали Бердянськ немає байдужих. Назавжди залишається в їх пам'яті велику різноманітність оригінальних пам'ятників, що відрізняються незвичайним творчим замислом.Где, як ні в Бердянську можна зустріти пам'ятник сантехніку Васі, пам'ятник людським порокам, лестощів і жадібності, в образі «Жаби», дерево слави, пам'ятник зламаного милиці, крісло матеріалізації та виконання бажань, пам'ятник щасливому дитинству у вигляді велосипеда, пам'ятник городникам і дачникам, в позі тяпа пари в компанії з колорадським жуком, граблі на які можна наступити, пам'ятник хлопчикові -рибачку, пам'ятник бичку-годувальнику, і багато інших Рідко місто з 112,0 тисячним населенням може похвалитися такою кількістю архітектурних композицій, пам'ятників, фонтанів.

Своєю красою заворожує морський прибій, схід сонця з царства Нептуна та захід сонця в тепле прогріте до дна море.

До Вашої уваги цікаві відеоролики про Бердянськ!