Бердянська міська рада - офіційний сайт

 

Шановні друзі!

Ми раді вітати Вас у нашому затишному курортному місті Бердянськ, і докладаємо всіх зусиль, щоб зробити ваш відпочинок комфортним, незабутнім, щоб перебування в Бердянську залишило яскраві враження від теплого моря, чистого морського повітря, від відвідування дельфінарію, зоопарку, аквапарку.

Керівництво міста приділяє особливу увагу реалізації державної політики у курортно-туристичній сфері та організації безпечного відпочинку в оздоровчих закладах.

Метою міської влади сьогодні є розвиток та ефективне використання природних територій, здатних задовольнити лікувально-оздоровчі та туристичні потреби населення України та інших держав, за умови збереження екологічної рівноваги та культурної спадщини.

Багато завдань поставило перед собою керівництво міста, щоб про курортному місті Бердянську на березі Азова йшла тільки добра чутка. Щоб, побувавши одного разу в Бердянську, хотілося повернутися сюди знову і знову, або поселитися в цьому чудовому місті і спостерігати за його розвитком, як батьки, які спостерігає за зростанням свого дитя.