Бердянська міська рада - офіційний сайт

Вітання та нагороди працівникам соціальної сфери з нагоди професійного свята

У неділю, 1 листопада, своє професійне свято відзначатимуть працівники соціальної сфери. У нашому місті це більше десяти організацій, які охоплюють усі сфери життя. Вони опікуються ветеранами війни і праці, інвалідами, громадянами, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, багатодітними родинами, дітьми-сиротами та іншими малозабезпеченими верствами населення.

Сьогодні, напередодні свята, заступник міського голови Юлія Дойнова та начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань завітали до Бердянського геріатричного пансіонату. Там у актовій залі із дотриманням карантинних вимог зібралися працівники геріатричного пансіонату та КУ "Обласний центр реабілітації осіб з інвалідністю" Запорізької обласної ради. Гості привітали соціальних працівників із професійним святом та вручили почесні грамоти, грамоти та подяки від міського голови.

“Від міського голови та від себе особисто щиро дякую вам за роботу, любов та турботу про людей, які цього потребують. Кожен день приходячи на роботу ви залишаєте тут частину свого життя, свою любов та хвилювання. Ваша робота дуже складна. Кожного дня ви, не дивлячись на сімейні проблеми чи негаразди, приходите на роботу і повністю віддаєте себе для людей, які тут мешкають. Дякуємо вам за це”, - відзначила у привітанні заступник міського голови Юлія Дойнова.

А на внутрішньому подвір’ї Інтегрованого центру зібралися представники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей та Бердянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Їх з професійним святом також привітала заступник міського голови Юлія Дойнова. Вона подякувала за працю, сповнену гуманізму, милосердя і тепла. Побажала міцного здоров’я, родинного щастя, витримки у нелегкій роботі, невичерпної енергії та наснаги у професійній діяльності. А також вручила почесні грамоти, грамоти та подяки від міського голови. А цінний подарунок – наручний годинник — отримали головний спеціаліст відділу праці з питань врегулювання соціально-трудових відносин та взаємодії з соціальними фондами управління праці та соціального захисту населення Вікторія Тихоненко та начальник відділу соціальної роботи Бердянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Альона Романенко.

Вітання та нагороди працівникам соціальної сфери з нагоди професійного свята