Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про повторне оприлюднення проєктів регуляторних актів

За рішенням постійної комісії Бердянської міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю та враховуючи пропозиції сектору представництва Державної регуляторної служби України у Запорізькій області повторно оприлюднюються проєкти регуляторних актів рішень Бердянської міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік» та «Про встановлення  ставок з орендної плати за землю».  

Проєкти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 01 травня 2020 року на офіційному сайті Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Планування діяльності”.   Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проєктів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них.  

 Зауваження та пропозиції надаються до Бердянської міської ради  та виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 виконавчого комітету (для громадян),  каб. №3а  виконавчого комітету (для юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua;

 - за телефонами „гарячої” лінії виконкому 15-55 (зі стаціонарного телефону); (06153)4-67-01 (з мобільного).  

Зауваження та пропозиції приймаються до 02 червня 2020 року в письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

Повідомлення про повторне оприлюднення проєктів регуляторних актів