Бердянська міська рада - офіційний сайт

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Одним з найважливіших напрямів діяльності Мінсоцполітики залишається реалізація програм соціального захисту учасників АТО, зокрема їх психологічної реабілітації.

Метою такої реабілітації є збереження або відновлення фізичного та психологічного здоров’я учасників бойових дій, досягнення соціально-психологічного благополуччя, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психологічних травм у формі гострих стресових реакцій, запобігання інвалідності, профілактика саморуйнівної поведінки.

     Для реалізації свого права на психологічну реабілітацію учасникам АТО та постраждалим учасникам Революції Гідності необхідно звернутися до каб.№4 управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (вул. Захисників України, 27/34) з відповідною заявою та надати копії посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції. Під час подання копій необхідно мати із собою оригінали документів.

     Учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності самостійно обирають заклад для проходження реабілітації з переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, які були включені до реєстру, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 „Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності” відповідно до наказу управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради.

     За більш детальною інформацією запрошуємо Вас, шановні учасники АТО, звертатися до кабінету № 4 управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (вул. Захисників України, 27/34) або за телефоном: 3 56 16.

     Перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації додається.

Перелік

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності